Kariéra v TDZ Power

Servisní technik - mechanik

Náplň práce
- Montáž skeletu stroje horizontální vyvrtávačky
- Práce s měřidly – vyvážení stroje, ustavení jednotlivých prvků stroje
- Zámečnická zručnost – montáž krytování stroje
- spolupráce při přípravě a konstrukci nových projektů
- servisní podpora stávajících zákazníků

Požadujeme
- Vyučení v oboru s maturitou nebo SŠ v oboru mechanik / technik
- znalost výkresové dokumentace
- samostatnost a schopnost řešit zadané úlohy
- znalost a práce s řídicím systémem Heidenhain výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zázemí stabilní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení, 25 000 až 30 000 Kč/měs.
- podpora dalšího odborného vzdělávání a sebezdokonalování
- možnost profesního růstu
- pracoviště Brno-Židenice
- nástup možný ihned

Elektrotechnik – elektrikář

Náplň práce
- návrh a realizace elektroinstalace obráběcího frézovacího stroje
- zadávání a kontrola elektrotechnických dodávek
- zapojení rozvodných skříní a zapojení stroje
- oživování a testování zařízení
- spolupráce při tvorbě technické dokumentace a návodů

Požadujeme
- Vyučení v oboru s maturitou nebo SŠ v oboru elektro
- znalost elektrotechnické dokumentace
- vyhl. 50/1978 Sb., § 6
- znalost a práce v programu Eplan výhodou
- Znalost a práce v PLC stroje výhodou